Division 2
No qualifiers found.
Direct Acceptance | |||||
---|---|---|---|---|---|
Seed | Name | Nationality | Club | Alternate | Replaced |
[1] | Jacob Burfoot | AU | Gladstone Park Junior Squash Club | No | - |
[2] | Pierre Ibrahim | AU | Westerfolds - Templestowe | No | - |
[3] | Hayley Taylor | MCC Squash Club | No | - | |
[4] | Adam Short | Mulgrave Country Club | No | - | |
[5] | Aidan Donnelly | AU | Squash Melbourne | No | - |
[6] | Zain Ul Haq | Hume City Squash and Racquetball Club | No | - | |
[7] | Adam Kamal | AU | Hume City Squash and Racquetball Club | No | - |
[8] | Shenuki Silva | MCC Squash Club | No | - |
Date / Time | Position ID | Location | Player 1 | Player 2 | Result |
---|---|---|---|---|---|
2022-10-23 8:50am | A1 | GPJSC - Court 1 |
Jacob Burfoot [1]
|
Shenuki Silva [8]
|
11-4, 11-1, 11-3 Normal |
2022-10-23 9:30am | A2 | GPJSC - Court 2 |
Zain Ul Haq [6]
|
Adam Short [4]
|
1-11, 5-11, 11-9, 4-11 Normal |
2022-10-22 4:30pm | A3 | GPJSC - Court 2 |
Hayley Taylor [3]
|
Aidan Donnelly [5]
|
11-7, 11-9, 11-7 |
2022-10-23 9:30am | A4 | GPJSC - Court 1 |
Adam Kamal [7]
|
Pierre Ibrahim [2]
|
3-11, 1-11, 1-11 Normal |
2022-10-23 10:30am | A5 | GPJSC - Court 6 |
Jacob Burfoot [1]
|
Adam Short [4]
|
12-10, 12-10, 11-5 |
2022-10-23 10:30am | A6 | GPJSC - Court 1 |
Hayley Taylor [3]
|
Pierre Ibrahim [2]
|
9-11, 8-11, 9-11 |
2022-10-23 12:30pm | A7 | GPJSC - Court 6 |
Jacob Burfoot [1]
|
Pierre Ibrahim [2]
|
11-6, 11-9, 11-6 Normal |
2022-10-23 10:30am | B1 | GPJSC - Court 4 |
Shenuki Silva [8]
|
Zain Ul Haq [6]
|
7-11, 12-10, 4-11, 8-11 Normal |
2022-10-23 12:00pm | B2 | GPJSC - Court 3 |
Aidan Donnelly [5]
|
Adam Kamal [7]
|
11-6, 11-3, 13-11 Normal |
2022-10-23 1:00pm | B3 | GPJSC - Court 3 |
Zain Ul Haq [6]
|
Aidan Donnelly [5]
|
7-11, 9-11, 6-11 |
2022-10-23 1:30pm | C1 | GPJSC - Court 2 |
Shenuki Silva [8]
|
Adam Kamal [7]
|
11-4, 11-6, 13-11 |
2022-10-23 12:30pm | H1 | GPJSC - Court 5 |
Adam Short [4]
|
Hayley Taylor [3]
|
9-11, 9-11, 4-11 Normal |