BD 14
No qualifiers found.
Direct Acceptance | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Seed | Name | Nationality | Club | Partner | Alternate | Replaced |
[1] | Jovan Mandic | ZA | Grey College Primary | Jamie Roux | No | - |
[1] | Jamie Roux | ZA | De Hoop Primary School | Jovan Mandic | No | - |
[2] | Alexander Bell | North West | Ethan Dodd | No | - | |
[2] | Ethan Dodd | ZA | Belgrave Tennis Club | Alexander Bell | No | - |
[3] | Handré Meyer | ZA | Tygervalley Primary | Luka van Niekerk | No | - |
[3] | Luka van Niekerk | ZA | Wellington Tennis Club | Handré Meyer | No | - |
[4] | martin seetso | BW | Gerry Dippenaar Academy | Benjamin Behr | No | - |
[4] | Benjamin Behr | ZA | Hillcrest Tennis Club | martin seetso | No | - |
- | Huzhaifah Ameermia | ZA | Bronkhorstspruit Tennis Club | Hammaad Ameermia | No | - |
- | Noah Haskell | Hillcrest Tennis Club | Frederich Hefer | No | - | |
- | Hammaad Ameermia | Bronkhorstspruit Tennis Club | Huzhaifah Ameermia | No | - | |
- | Itumeleng Moses | ZA | Onthatile Masemola | No | - | |
- | Frederich Hefer | Grey College Primary | Noah Haskell | No | - | |
- | Ruben Steyn | ZA | Annlin Tennisclub | Philippe DeBruin | No | - |
- | Ettienne Pienaar | Noordheuwel Tennis Club | Luke Joyce | No | - | |
- | Luke Joyce | ZA | Noordheuwel Tennis Club | Ettienne Pienaar | No | - |
- | Zian Grobler | Bryanston Parallel Medium School | Kosma Alexander | No | - | |
- | Kosma Alexander | ZA | Bedfordview Country Club | Zian Grobler | No | - |
- | Philippe DeBruin | ZA | Belgrave Tennis Club | Ruben Steyn | No | - |
- | Anrich Mors | ZA | Laerskool Menlo Park | Krisjan Du Plooy | No | - |
- | Kganya Lepekola | ZA | Hammanskraal Tennis Club | Bokang Phahlamohlaka | No | - |
- | Onthatile Masemola | Hammanskraal Tennis Club | Itumeleng Moses | No | - | |
- | Bokang Phahlamohlaka | Hammanskraal Tennis Club | Kganya Lepekola | No | - | |
- | Krisjan Du Plooy | ZA | Laerskool Anton van Wouw | Anrich Mors | No | - |
Date / Time | Position ID | Location | Player 1 | Player 2 | Result |
---|---|---|---|---|---|
2023-09-30 11:30am | A2 | GrkTS - Court 1 |
Zian Grobler
Kosma Alexander
|
Itumeleng Moses
Onthatile Masemola
|
6-3, 6-1 |
2023-09-30 11:30am | A4 | GrkTS - Court 2 |
Kganya Lepekola
Bokang Phahlamohlaka
|
Noah Haskell
Frederich Hefer
|
6-2, 3-6, 10-6 |
2023-09-30 11:30am | A5 | GrkTS - Court 3 |
Luke Joyce
Ettienne Pienaar
|
Krisjan Du Plooy
Anrich Mors
|
0-6, 3-6 |
2023-09-30 11:30am | A7 | GrkTS - Court 4 |
Philippe DeBruin
Ruben Steyn
|
Hammaad Ameermia
Huzhaifah Ameermia
|
6-1, 6-1 |
2023-09-30 1:30pm | A9 | GrkTS - Court 1 |
Jamie Roux [1]
Jovan Mandic [1]
|
Zian Grobler
Kosma Alexander
|
6-2, 6-4 |
2023-09-30 1:30pm | A10 | GrkTS - Court 2 |
Luka van Niekerk [3]
Handré Meyer [3]
|
Kganya Lepekola
Bokang Phahlamohlaka
|
6-1, 6-0 |
2023-09-30 1:30pm | A11 | GrkTS - Court 3 |
Krisjan Du Plooy
Anrich Mors
|
martin seetso [4]
Benjamin Behr [4]
|
6-7(5), 7-6(6), 10-7 |
2023-09-30 1:30pm | A12 | GrkTS - Court 4 |
Philippe DeBruin
Ruben Steyn
|
Ethan Dodd [2]
Alexander Bell [2]
|
3-6, 3-6 |
2023-10-01 2:15pm | A13 | GrkTS - Court 3 |
Jamie Roux [1]
Jovan Mandic [1]
|
Luka van Niekerk [3]
Handré Meyer [3]
|
2-6, 3-6 |
2023-10-01 2:15pm | A14 | GrkTS - Court 4 |
Krisjan Du Plooy
Anrich Mors
|
Ethan Dodd [2]
Alexander Bell [2]
|
1-6, 3-6 |
2023-10-02 1:00pm | A15 | GrkTS - Court 1 |
Luka van Niekerk [3]
Handré Meyer [3]
|
Ethan Dodd [2]
Alexander Bell [2]
|
6-3, 6-2 |